• Мои ответы
  • Мои вопросы
svetlitskajana 11 месяцев назад

Ответ:

Твір на тему:

Коротке життя довжиною у вічність

Олег Ольжич — поет національного героїзму

Нам дано відрізнити зле й добре,

мале і велике

І прославити вірність, повинність

і жертву героя.

О. Ольжич

Поезія Ольжича (Олега Кандиби) насичена героїчною тематикою. Героїзм у поезії Ольжича — вільно обраний і вільний усякого розрахунку, всякої думки про духовну чи іншу нагороду: він сам — своя найвища й, чесно кажучи, єдина гідна нагорода, що вища навіть за славу.

Ольжич належав до групи письменників-націоналістів, що визначали свій світогляд як "трагічний оптимізм", що несе у собі певну філософічність. Перш за все у назві "трагічний оптимізм" поєднано непоєднуване, це вже, по суті, такий собі філософічний парадокс. Назва світогляду письменника умовна, а для самого Ольжича й зовсім сумнівна, бо його світогляд скерований не на трагічне в житті людей і народів, а на цілковите переборення трагічного — переборення не через оптимізм, а через героїчну самопожертву, через самовільну відмову від усіх тих духовних та інших благ земних, що їх здійсненність, осяжність і бажаність саме оптимізм звичайно обстоює. Героїчний світогляд Ольжича стоїть понад оптимізмом і песимізмом — понад позитивною чи негативною оцінкою земної дійсності; бо піднесений у ньому саможертовний героїзм не залежить ні від тієї дійсності, ані від її оцінки — тільки від емоційно-вольового напруження самої людини і ні від чого більше. Звідси в поезії Ольжича оте начебто оптимістичне прийняття й виправдання світового буття (космосу) в усіх його реалізаціях; бо всі вони — лише матерія і нагода для героїчного самовиявлення людини.

Відновіть слух за 4 дні в домашніх умовах: ось простий спосіб

ЛораБіон

Дивіться також

Реферати про життя та творчість Олега Ольжича

Біографія Олега Ольжича

Монументальність Ольжичевого стилю, така неповторна в цілій українській поезії, спирається на те, що Ольжич, мабуть, — єдиний майстер українського вірша, виразно обдарований епічним хистом. Ольжичеві мистецтво епічного викладу є неначе органічно притаманним. Це ще одна прикмета, що натякає на філософічність ліричних творів поета, бо ще давньогрецькі та давньоримські філософи, мислителі, поети зверталися до епічного вірша.

Вже з поодиноких прикладів (їхню кількість можна б побільшити досхочу) ясно видно, що та "епічність" важить для Ольжича не як самоціль, а узагальнює велич героїчного пафосу. Ольжич досить часто оспівує у своїй поезії "вічний закон" природи й цілого буття, що є, як правило, суто філософськими істинами.

Господь багатий нас благословив

Дарами, що нікому не відняти.

Іди ж сміливо і бери один,

Твоєму серцю найхмільніший келех.

Ольжич заслуговує на пильну увагу як з огляду на велику поетичну культуру, так і на незвичайно чистий, класично легкий і чіткий тон, що проймає всі його твори. Повна гармонія змісту й форми, почуття міри ідуть у парі з великою пластичною висловленістю і надають творам Ольжича чималої філософічності.

Объяснение:

......

svetlitskajana 11 месяцев назад

Ответ:

Твір на тему

"Суспільство, в якому я хочу жити"

З самого початку існування людства вже відбувалися процеси формування суспільства. Сьогодні дуже часто можна почути думку, що суспільство зупинилося в своєму розвитку та навіть за рівнем культури повернулося на кілька сторіч тому.

Але насправді суспільство, в якому живе людина, цілком залежить від кожної соціальної одиниці. Це велика помилка вважати, що розвиток оточуючих залежить тільки від політики країни та великої кількості складних обставин впливу.

Кожна людина може внести свій безцінний вклад в розвиток суспільства та таким чином забезпечити майбутні покоління більш якісним рівнем культурного здобуття.

Можна дуже довго обговорювати суспільство, в якому я живу та краще розповісти про суспільство, в якому я хочу жити. Безумовно, культурний рівень розвитку людей та їх поведінки повинен бути високим.

Обов'язково потрібно виключити хамство, егоїзм та лінь. Саме хамство переслідує людину дуже часто на вулиці, в навчальному закладі і навіть дома.

Культура спілкування залежить в основному спілкування залежить в основному від рівня взаємодії в сім'ї. Батьки повинні чітко усвідомлювати відповідальність, що покладена. на них по вихованню дітей. Матеріальне забезпечення нажаль сьогодні вважається більш важливим ніж моральний мікроклімат.

Треба уважно контролювати свої негативні емоції. Сучасний світ диктує правила великої швидкості життя. В такій кількості подій головною проблемою людини стає стрес. Цей стрес людина переводить на сім'ю, а страждають в першу чергу діти.

Сучасне суспільство повинне переглянути Існуючи пріоритети. Основне бажання людей сьогодні це гарно виглядати і мати багато грошей. Ці два пріоритету пов'язані тісно між собою, бо красу легко можна купити. Я хочу жити де гроші не будуть важливіші ніж життя та здоров'я людини. Треба міняти світогляд людей починати з себе.

Я хочу жити, де поважають старших людей, а соціальні виплати та пенсія забезпечують достойне існування. В цьому суспільстві нема місця жорстокості, зраді та лицемірству. Основою для людей повинна стати чесність. Прозорість повинна бути у всіх сферах Існування. Недопустимою повинна бути класова нерівність та розділення людей за будь яким показником.

Объяснение:

...

svetlitskajana 11 месяцев назад

Ответ:

1. Улоговина Пуерто-Рико або жолоб Пуерто-Рико — глибоководний жолоб в Атлантичному океані. Розташований на межі Карибського моря і Атлантичного океану, уздовж північних схилів підводного Антильського хребта.

2. Гольфстри́м — тепла морська течія в північній частині Атлантичного океану.

3. Баренцево море; норв. Barentshavet) — окраїнне море Північного Льодовитого океану, що лежить між архіпелагами Шпіцберґен (Норвегія), Нова Земля, Земля Франца-Йосифа (Росія) і Скандинавським півостровом.

4. Червоне море - найтепліше море на Землі. іноді перевищує 44‰. разів, ніж в середньому по Світовому океану.

5. Відкриття Америки Колумбом — випадкове відкриття (точніше перевідкриття) нової частини світу (що пізніше отримала назву Америка) іспанською морською експедицією на чолі з генуезьким капітаном Христофором Колумбом, метою якої було знайти морський «західний» (трансатлантичний) шлях з Європи до «Індії», під якою в ті часи широко розуміли усю Південну і Південно-Східну Азію.

6. Бе́рингова прото́ка — протока між материками Євразія та Північна Америка, що сполучає Чукотське море Північного Льодовитого океану з Беринговим морем Тихого океану.

Объяснение:

відповідь знайдено

У тебя пока нет ни одного друга

Найти друзей