«олень август» розповідати про хлопчика женю за алгоритмом «план характеристики літературного героя». 1. зовнішній вигляд. 2. вчинки героя. 3. ставлення до нього інших персонажів. 4. мова героя. 5. риси характеру​
Ответ
5/5 (1 оценка)
1
Roxi21 1 год назад
Светило науки - 2 ответа - 0 раз оказано помощи

Женя — звичайний школяр (першокласник чи другокласник).  Він має щиру та відкриту душу, «…він у душі дав собі слово, що завжди буде старанним і працьовитим».

Портрет Жені («…невиразні, ще не сформовані риси обличчя, припухлий рот… »; «благеньке пальтечко»).

Женя добрий і щирий у власних почуттях, він із захватом слухає все, що розповідає йому режисер. Але він занадто довірливий. Коли, бажаючи зробити хлопцеві приємне, режисер Альтов пропонує Жені прийняти участь у неіснуючих зйомках фільму про золотошукачів, яких згідно з сюжетом рятує із біди маленький хлопчик з дивовижним ім’ям Олень Август, Женю повністю захоплює ця пропозиція. Саме цього хлопчика пропонує Жені грати в фільмі режисер. І хлопчик вірить дорослому, на його погляд, чудовому режисеру. Альтов дурить довірливого хлопця і не розуміє, що його слова глибоко западають у душу Жені. А коли режисер розповідає школяру про любов до оленів головного героя неіснуючого фільму, якого нібито буде грати Женя, хлопець, великий мрійник і фантазер, одразу ж уявляє собі величних і благородних лісових жителів, які з’являються в очах учня прямо на пустирі, де він знаходиться з Альтовим. Хлопець спостережливий і не раз бачив цих тварин у зоопарку, тому йому неважко уявити оленів перед собою.

І хіба ж то не справжній дар – реалістично і яскраво уявляти собі те, що розповідає тобі співрозмовник, та мати змогу внести в своє життя казковий елемент, частку чогось незвичайного та дивовижного. Навіть режисер Альтов визнає талант хлопця та його прагнення до самоствердження. І роздумуючи над майбутнім головного героя оповідання, над рисами його характеру, з впевненістю можна сказати, що його життя, скоріше за все буде пов’язане з творчою професією, в якій він досягне видатних результатів.