Опис улюбленої тварини. Діалогічне мовлення.
Ответ
5/5 (1 оценка)
0
alunam 3 года назад
Светило науки - 9 ответов - 0 раз оказано помощи

Ответ:

Мій домашній улюбленець – папуга Кеша. Кеша - хвилястий папуга. Він дуже красивий: білий з блакитним животиком та невеличкими чорними плямами на голові та крильцях.

Цього папугу подарували на моє п’ятиріччя і з цього дня він проживає в нашій родині. Спочатку йому буле все нове та незнайоме. Він не міг звикнути до нової осілі, до нас. Маленький папуга був наляканий, сидів в клітці, а коли вибирався з неї та починав літати – майже завжди врізався у стіни. Після таких перельотів він не міг знайти кімнату де стояла його клітка. Але через деякий час Кеша повністю освоївся в квартирі і зараз почуває себе в ній справжнім господарем.

Нашому папузі ми дали ім’я – Кеша, тому що це гарне, звучне ім’я. До свого імені Кеша швидко звик і зараз може його вимовляти.

Кеша дуже цікавий. Він просинається рано вранці і відразу починає цвірінькати. Дверці клітинки ми зачиняємо тільки на ніч, щоб він відпочивав, а з ранку до вечора Кеша може вільно пересуватися по квартирі. Вдень він перебуває в клітинці дуже мало часу, коли їсть або коли до нас приходять незнайомі йому люди. Весь інший час він літає по квартирі, ходить по меблям та полу, сидить на дверях кімнат. Кеша дуже любить гратися різноманітними предметами, особливо моїми дрібними іграшками. Одна з моїх іграшок – маленький м’який папуга рожевого кольору, так йому сподобалась що він не міг без неї протриматись хвилини. В цій іграшці за розміром та формою Кеша впізнав близьку йому пташку і тепер вона постійно перебуває на його клітці. Він з нею розмовляє і дуже переживає коли вона десь подінеться. Одного разу під час прибирання в квартирі іграшковий папуга попав в одну з коробок. Кеша був сам не свій, літав по всім кімнатам, ходив по меблям, коробкам, голосно кричав та щось шукав. Ми з батьками спочатку не могли зрозуміти, що трапилось і тільки через деякий час звернули увагу на відсутність іграшки. Коли ми її знайшли та знов поклали на клітку, Кеша сів біля нього та декілька часів щось йому розповідав і тільки потім заспокоївся. Іноді коли пора спати та вимикати світло, а Кеша ще не заходить до клітки, ми беремо його іграшку – папугу та садимо в клітку, тоді він швиденько залізає за ним. Але це робити треба дуже швидко та обережно тому що Кеша вважає що його «друга» хочуть забрати або причинити йому шкоду і він його мужньо захищає – дуже сильно клюється та кусається.

Кеша дуже полюбляє купатися. Для цього ми ставимо біля клітки мисочку з водою в якій він приймає «водні процедури».

Свого папугу ми годуємо різною їжею. В основному це спеціальні корми для папуг, які містять в собі різні зернятка-просо, овес, канаркове насіння. Крім цього він дуже полюбляє свіжі листочки кульбабки та подорожнику, яблука, груші та інші фрукти. Коли ми сідаємо їсти, Кеша майже завжди прилітає на кухні та сідає на стіл де він іноді їсть крихітки хліба, печива, твердого сиру, картоплю та інші продукти та страви, які готує мама. Якщо йому щось сподобалась то не раджу забирати – Кеша може боляче клюнути або вкусити. Корма в годівничці ми поповнюємо кожного дня. Воду в поїлку ми наливаємо тільки відстояну фільтровану, від сирої або хлорованої води папуга може захворіти. Вода повинна бути кімнатної температури і ні в якому разі не холодна. Одного разу, ми помилково дали йому воду з крану і Кеша відразу захворів – він сидів нахохлений, нічого не їв, був дуже млявий та важко дихав. Ми звернулись за порадою до ветеринарної лікарні де нам сказали, якими медикаментами його лікувати. Ми дуже хвилювалися за нашу пташку і дуже зраділи коли він одужав. Від того часу ми дуже уважно слідкуємо за правильним харчуванням та поїнням Кеші, тому що зрозуміли, якій це відповідальний процес, від якого залежить його життя, здоров’я та настрій.

Крім неправильного годування для папуги існують інші небезпеки. Перепади температур які можуть стати причиною переохолодження або перегріву пташки. Тому ми розміщаємо клітку в місці, на які не попадають прямі сонячні проміні, вдалі від нагрівальних приладів, а також не допускаємо протягів. На кухні під час приготування їжі погрозу для життя папуги представляють гаряча електроплита, столовий посуд з гарячими стравами та не закриті кришками. Тому під час приготування їжі ми випроваджуємо Кешу з кухні. Також «закриті зони» для Кеші це туалетна кімната, а також ванна кімната коли в ванні набрана вода, тому що папужка може втонути.

Інші домашні тварини також можуть зашкодити папузі. Тому заради Кешиної безпеки ми вирішили не заводити інших тваринок. І коли після спілкування з друзями, після якогось кінофільму за участю цікавих тварин, коли я побачу тваринок, яких пропонують купити на базарі, мені хочеться, щоб батьки купили мені собачку, кошенятко або іншу тварину, я відразу згадую мого «старого друга» Кешу, якому це придбання може не тільки зашкодити, а і коштувати життя.