1)Чи справедливо було що саме їй дістався квиток?
2)Шо цікавило дівчину найбільше?
3)Яркий вона установила рекорд?
4)Які писи характеру негативні э у Віолетти?
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА (ЧАРЛІ І ШОКОЛАДНА ФАБРИКА)
Ответ
3/5 (1 оценка)
1
deinekodasha2406 3 года назад
Светило науки - 13 ответов - 0 раз оказано помощи

1 Ні

Відповідь на 2,3,4запитання

⬇️

» Це дурнувата та нахабна дівчинка, яка стала чемпіонкою з жування жуйок. Її власний рекорд у жуванні однієї жуйки — три місяці підряд. Віолетті подобається чіпляти жуйки на стільці, кнопки ліфтів тощо. Вона впевнена, що переможе всіх, в чому її підтримує і наставляє мама.

Віолетта — сильна й амбітна спортсменка, що зібрала всі призи, які тільки можливо. Звичайно, все це обумовлено не її власними бажаннями, а бажаннями її матері. Остання, попри власну амбітність, за все своє життя завоювала лише один приз за обертання жезлами.

Мати наполягає на тому, що бути чемпіоном і завойовувати перші місця — це найголовніше в житті. Іншими словами, вона дає зрозуміти, що якщо Віолетта не буде так робити, то вона не буде її любити. Для матері Віолетти дуже важливо пишатися своєю дочкою. Вона не готова приймати її такою, яка вона є. Це видно, коли Віолетта з’їдає жуйку (по суті, на догоду своїй матері, ризикуючи власним здоров’ям) та перетворюється на ожинову кулю. В цей момент можна побачити відразу та зневагу на обличчі в її матері, огидну гримасу сорому. На мою думку, Віолетта дуже часто бачила її, коли не досягала потрібних матері результатів. І прийняла рішення жертвувати собою, аби тільки б не відчувати таку дику дозу відрази до себе та сорому.