Які два основні чинники творять менталітет?
Ответ
0/5 (0 оценок)
0
linaaaaaa13467 3 недели назад
Светило науки - 31 ответ - 0 раз оказано помощи
Менталітет формується під впливом багатьох факторів, але основними чинниками, що визначають менталітет особистості або групи людей, є:

1. Культурні фактори: Культурні цінності, традиції, звичаї та історія нації або групи грають важливу роль у формуванні менталітету. Культурні фактори включають в себе мову, релігію, мистецтво, національні символи та інші аспекти культури.

2. Соціальні умови і середовище: Соціальні, економічні та політичні умови, в яких виростає особистість або група, також впливають на формування менталітету. Спосіб життя, доступ до освіти, статус і роль в суспільстві, а також досвід взаємодії з іншими людьми впливають на погляди та переконання людини.

Ці два основні чинники спільно визначають уявлення і погляди особистості на світ, її цінності та спосіб сприйняття подій і ситуацій. Менталітет є складною інтеграцією культурних та соціальних впливів на психологію людини.
Ответ
0/5 (0 оценок)
0
AleksoninkaS 3 недели назад
Светило науки - 14 ответов - 0 раз оказано помощи
Менталітет – це система поглядів, цінностей, переконань, норм і стереотипів, які характеризують спосіб мислення, поведінку та сприйняття людей у певному соціокультурному середовищі. Два основні чинники, які впливають на формування менталітету, включають:

1. Культурне середовище: Культура, в якій людина виростає, впливає на формування її менталітету. Це включає мову, релігію, традиції, обряди, норми поведінки, моральність та інші аспекти культури, що проникають у свідомість і підсвідомість людини.

2. Індивідуальний досвід: Досвід життя, включаючи сімейні цінності, освіту, соціальні взаємодії, сприйняття подій та емоційні переживання, також впливають на формування менталітету. Індивідуальні досвіди формуються взаємодією з навколишнім суспільством і дозволяють людині утворити свої особисті погляди та переконання.

Ці два фактори взаємодіють і впливають один на одного, формуючи унікальний менталітет кожної особи та культурного оточення в цілому.