17 річний П. та 18 річний Д. будучи на підтримку вирішили заволодіти автомобілем свого сусіда. Вони змогли таємно пробратися до гаража, відкрити машину й вкрасти її. Проїхавши 2 квартали вони в\'їхали у паркан і втекли, залишивши транспортний засіб. Проаналізуйте ситуацію , визначте склад правопорушення.
Ответ
0/5 (0 оценок)
0
sashazapolska2208 6 месяцев назад
Светило науки - 20 ответов - 0 раз оказано помощи

Ответ:

Ситуація має ознаки кількох кримінальних правопорушень:

Крадіжка (ст. 185 Кримінального кодексу України): П. та Д. заволоділи чужим майном, а саме автомобілем, з наміром його привласнення. Крадіжка може бути кваліфікована як кримінальне правопорушення, і відповідальність за неї передбачена Кримінальним кодексом.

Пошкодження або знищення майна (ст. 194 Кримінального кодексу України): Якщо під час втечі автомобіль в'їхав у паркан, це може бути розглянуто як пошкодження або знищення майна.

Неправомірне використання транспортного засобу (ст. 289 Кримінального кодексу України): П. та Д. використали автомобіль без згоди власника, що також може бути об'єктом кримінальної відповідальності.

Неповнолітність (за віком): Важливим аспектом є те, що П. є неповнолітнім (17 років), і його відповідальність може бути розглянута в рамках системи неповнолітньої юстиції або іншим чином, залежно від законодавства вашої країни.

Однак конкретна кваліфікація та відповідальність можуть варіюватися в залежності від конкретного законодавства вашої країни. Щоб отримати точну інформацію, важливо консультуватися з юридичним фахівцем, особливо враховуючи молодий вік одного з причетних осіб.

Объяснение:

надіюся допомогла